Close Icon

Základní informace

Zde najdete dokumenty ke stažení a doplňkové informace týkající se denního studia.

Informace

4.9.2023

Vážení rodiče,


vítáme vás na našich stránkách. Připravili jsme pro vás základní informace ohledně našich informačních systémů a možných návštěv ve škole. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás informovat na tel. čísle 352 628 728, popřípadě emailem na soas@e-soas.cz.

Návštěva rodičů ve škole
Návštěva rodičů ve škole je vítána. Pokud máte zájem o sjednání konzultací s učiteli, popřípadě s ředitelem školy, je vhodné svoji návštěvu předem nahlásit telefonicky v sekretariátu školy (tel.: 352 628 728). Sekretariát  je vám k dispozici od 8:00 do 15:00 hod. (pondělí až pátek ).

Docházkový systém
Škola využívá elektronický docházková systém.. Studenti se po příchodu do školy přihlásí čipem. Pokud se student do 8:15 h nepřihlásí, odejde na Vámi nahlášené mobilní tel. číslo SMS zpráva o jeho nepřítomnosti. Docházkový systém slouží především pro vás, aby jste včas obdrželi informaci, o tom, že váš syn či dcera nedorazili do školy. Upozornění : při změně Vašeho mobilního tel. čísla nahlaste nové číslo do sekretariátu školy.

Klasifikace ONLINE
Pro internetovou klasifikaci byl zvolen systém SKOLAONLINE. Přístup do klasifikace je v horní liště "Pro rodiče/škola online", zde vyplníte přihlašovací  jméno a heslo, které jste jako zákonní zástupci obdrželi od školy.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci.
Ing. Miroslav Tarant

Dokumenty

Momentálně žádné dostupné dokumenty.