Close Icon

O škole

Zjistěte něco o nás něco víc.

Náš příběh

Škola byla založena v roce 1993 a po dobu své existence vychovala již stovky úspěšných absolventů. Původně  jsme nabízeli čistě ekonomický obor Obchodní akademie s důrazem na předměty účetnictví a ekonomika. Ovšem, jak čas běží, mění se i poptávka po vzdělání a my jsem se rozhodli rozšířit tento obor o různá zaměření. Od roku 2013 jsme rozšířili výuku o zaměření INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE, SPORTOVNÍ MANAGEMENT a MODERNÍ ASISTENTKA. Jako jedna z mála škol v karlovarském kraji nabízíme dálkové studium (nově 4-leté) a dálkové nástavbové studium (3-leté) pro absolventy výučních oborů.

Sídlem školy se od roku 1994 staly opravené prostory bývalé mateřské školky v příjemném prostředí místního parku Háječek. Budova prošla kompletní rekonstrukcí, vznikly nové odborné učebny a všechny třídy byly vybaveny IT technologiemi. V roce 2013 škola vybudovala na svém pozemku multifunkční hřiště.

Škola, která je Vám blíž

Po celou dobu své existence se škola snaží především o kvalitní výuku a individuální přístup ke studentům. Preferujeme výuku v menším kolektivu, tak aby bylo možné rozpoznat jednotlivé schopnosti žáků, jejich přednosti i nedostatky. Uvědomujeme si, že pro žáky nepředstavuje škola jen učení, ale i spousty času stráveného v novém kolektivu, a tak se snažíme formou adaptačních kurzů, výletů a exkurzí jim tento čas zpříjemnit.

Studium uteče jako voda a my si přejeme, aby všichni naši studenti vzpomínali na roky prožité na naší škole, jako na léta užitečná a příjemná.

200+
Aktuálních studentů
1500+
Úspěšných maturantů
16
Učitelů
30
Let od založení