Soukromá obchodní akademie Sokolov, s. r. o.

Konzultační hodiny učitelů

Konzultační hodiny výchovného poradce ve školním roce 2019/2020

Výchovný poradce: Bc. Lucie Kalabzová

Den Hodiny
Čtvrtek 12:45 – 13:30
Pátek 12:45 – 13:30

Konzultační hodiny metodika primární prevence ve školním roce 2019/2020

Metodik primární prevence: Mgr. Ondřej Štych

Den Hodiny
Pondělí 11:00 – 11:45
Středa 13:30 – 14:15

Konzultační hodiny pedagogů

Pedagogové poskytují konzultační hodiny po dohodě se žáky či rodiči žáků. Na konzultační hodiny je potřeba se přihlásit předem v sekretariátu školy (stačí telefonicky 352 628 728).

Ing. Karel Beneš (M 3. a 4. ročník, M dálkové studium)

Den Hodiny
Středa 12:45 – 13:30

 

Mgr. Martin Brabec (ČJL, D, ONSK, ČG, SČJ)

Den Hodiny
Středa 9:50 – 10:35

 

Mgr. Renata Doležalová (PK, PSY, P dálkové studium, ZPV dálkové studium)

Den Hodiny
Pátek 13:30 – 14:15

Ing. Jana Maiznerová (EKO 1. a 2. ročník) 

Den Hodiny
Středa 11:00 – 11:45

Mgr. Rostislav Kurfürst (ZA, TV)

Den Hodiny
Čtvrtek 9:50 – 10:35

Mgr. Václav Šimek (FF)

Den Hodiny
Středa 11:55 – 12:40

 

Bc. Petra Palíková (ZPV 1. ročník)

Den Hodiny
Úterý 13:30 – 14:15

 

Bc. Lucie Kalabzová (AJ – denní studium)

Den Hodiny
Čtvrtek 13:30 – 14:15

 

Ing. Tomáš Štěpánek (MM – 2. ročník, KOM)

Den Hodiny
Středa 13:30 – 14:15

 

Renata Oktábcová (NJ, HZ, TV, PK – 1. ročník, SNJ dálkové studium)

Den Hodiny
Úterý 9:50 – 10:35

 

Aleš Pšenička (IT, STA, GPC, PSI, PRG, HZ dálkové studium)

Den Hodiny
Středa 11:55 – 12:40

 

Ing. Jitka Singerová (ZP, ÚČE, UCV, EKO 3. a 4. ročník)

Den Hodiny
Úterý 8:05 – 8:55

Mgr. Ondřej Štych (TT, TV)

Den Hodiny
Středa 13:30 – 14:15

Mgr. Karel Tříska (M 1. a 2. ročník, ZPV 2. ročník, M dálkové studium)

Den Hodiny
Čtvrtek 11:00 – 11:45

Bc. Tereza Máčalíková (MM 3. ročník)

Den Hodiny
Středa 13:30 – 14:15

 

Zkratky jednotlivých předmětů:

AJ                    = Anglický jazyk

ČJL                  = Český jazyk a literatura

ČG                   = Čtenářská gramotnost

D                     = Dějepis

EKO                 = Ekonomika

HZ                   = Hospodářský zeměpis

IT                     = Informační technologie

M                     = Matematika

MM                  = Marketing a management

NJ                    = Německý jazyk

ONSK              = Občanská nauka a společenská kultura

PK                   = Písemná a elektronická komunikace

SČJ                 =Seminář z českého jazyka

STA                 = Statistika

TV                   = Tělesná výchova

UCV                 = Cvičení z účetnictví

ÚČE                 = Účetnictví

ZP                   = Základy práva

ZPV                 = Základy přírodních věd

GPC                 = Počítačová grafika

ETI                  = Etiketa

FF                    = Fyziologie a fyzioterapie

PRG                 = Programování

PSI                  = Počítačové sítě

TT                    = Teorie tréninku

ZA                   = Základy anatomie

SNJ                 = Seminář z německého jazyka (pouze dálkové studium)

P                     = Právo (pouze dálkové studium)

PSY                 = Psychologie (pouze dálkové studium)