Soukromá obchodní akademie Sokolov, s. r. o.

Kulturní koutek

SVĚT KOLEM NÁS

Již třetím rokem se naše škola pravidelně zúčastňuje zeměpisného vzdělávacího projektu Svět kolem nás.  Tentokrát byl studentům představen Vietnam jako brána do Indočíny. Za velmi přínosné považujeme nejen samotné promítání, ale i následnou besedu s cestovateli – tvůrci reportáže a následně vzdělávací dokumenty dostupné na www.svetkolemnas.cz.


NÁVŠTĚVA KRIMIFESTU

Dne 14. listopadu 2017 žáci 2. a 3. A navštívili KRIMIFEST na Březové. Studenti měli možnost seznámit se s historií policejních sborů u nás, včetně ukázky dobových zbraní a uniforem. Děkujeme pořadatelům za skvělou organizaci, včetně nabídky dopravy pro školy zdarma.


DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PETER BLACK

Dne 11. 10. 2017 se studenti 1. a 2. ročníku zúčastnili anglicko-českého představení Peter Black 2.


ADAPTAČNÍ KURZ 1.A

Do prvního ročníku nám nastoupilo 30 studentů a abychom jim trochu usnadnili první seznamování, rozhodli jsme se pro ně zorganizovat adaptační kurz. Kurz proběhl ve dnech 25. -. 27. září 2017 v krásném zážitkovém outdoorovém parku Březová u Rokytnice nad Rokytnou. Pod vedením skvělého instruktora Edy, byly pro třídu připraveny seznamovací hry, adrenalinové zážitky (paintball, horolezecké stěny), ale i například noční diskotéka. Adaptační kurz splnil svůj účel a myslíme, že astudetni na něj jen tak nezapomenou. Více ve fotogalerii zde…